Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    válasz Varoz #3101 üzenetére

    Egy- Egy bizonyos topikban az előbb még nagyon tudtad a kisgyereket fikázni, mert nem tiszteli az idősebbet, bizonyítottál, Téged tényleg tisztelni kell, hiszen megadod másnak a tiszteletet.....
    Ha a Te ott javasolt módszered követném, mivel itt én vagyok az erősebb, ki kellene osztanom egy virtuális pofont? :F
    Kettő- Természetesen nem csak saját tapasztalatról beszélhetünk, de ha valaki ki sem próbál valamit, milyen jogon mond véleményt róla?
    Három-Ki dönti el, hogy ki a "valamire való" szerelő? Tudom, az, aki szidja a franciákat..... :K
    Négy- Magyarországon nagyon sok működő francia autó van, az pedig statisztika.... :F

    Melyik korosztályból keressek Neked szerelőt, aki ért a francia autókhoz? Szidni én is tudok bármit.... ;)
    Pláne általánosságban. Konkrét kritika, egy bizonyos márka, vagy típus típushibája többet ér kritikaként, mint nagy arccal mondani, hogy a "franszia ótók sz..rok" :U

    twine: a fiam kocsijában mikor megvettük, meglehetősen fekete volt az olaj, az előző tulaj biztos Te voltál, szidtunk is... ;) Mondjuk aki 80 ezer után cserél olajat, annak ökrösszekér való szerintem és ne is beszéljen kocsikról, mert én hülye vagyok a témához, de azért ennyire még én se.... ;]

    [ Szerkesztve ]

    Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Új hozzászólás Aktív témák