Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    Béka főleg neked címzem, mert te vagy itt inkább játékos talán...
    Hónapok óta pihent otthon az USB-s XonarU7 amit a logitech Z906-hoz vettem, hogy a játékok is f@szán szóljanak(bár szinte nem, vagy alig játszom :B )
    Nagyon nem feszítettem rá magam, mert a filmeket tv-ről néztem, ami optikaival van ráakasztva a Z906-ra, az normálisan,és automatikusan decodolta a hangsávokat...megvolt a "mozis hangélmény"....De azért csak csak b@szta a csőröm, hogy a játékok miért nem szólnak decodolt 5.1-ben...
    Na tegnap kértem itt segítséget, írtak pár infómorzsát, az alapján belőttem a cuccot...
    Ráadásul múlt héten ingyen be lehetett húzni a Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition-t az EPic-től...

    Pfúúú barátom....végre olyan játék hangzás van otthon, hogy majdnem ráborultam szájjal a saját cerkámra :C :C Ráadásul ugye tv-re(55") van kötve a gép, kimaxoltam a grafikát az említett játékban ultra minden meg HDR ,,,háááát merőben új szintre emelte a játékélményt ez az Z906+XonarU7 páros...
    Élveztem eddig a filmeket is 5.1-ben...de közel nem szaladgál így a hang a filmekben, mint ezekben a játékokban Dolby Digital Live-al....
    Kva jóóóóó :D :C

    p@r@szt gyerek belépett végre a XXI.századba :B :B :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák