Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bencom ™

    őstag

    válasz remington2 #4616 üzenetére

    ők a tudat, őket nem kell vezérelni, ők vezérelnek. Időnként beengednek maguk közé újakat, mivel a tartályban ők felemésztődnek... pont az a jó a sztoriban hogy zavaros. Amúgy meg nem a szovjetek csinálták a kísérletet, ha jól tudom, benne is van hogy mindenki elől titkosan csinálták a dolgokat, ezért van az hogy a monolithosok a hadsereg ellen is harcolnak.

    amúgy az nekem sem tetszett, hogy a monolithosok mindent túlélnek, a sugárzást is egyszáll szar monolith ruhában bírják ki, de az agymosást azt oké hogy kibírják, mivel őket az irányítja. Valószínűleg ez úgy működik, hogy irányítani próbálja az embereket, de akinek erős a tudata, és nem tudja (lásd, mikor a tudóst kísérgeted, és elsötétül a monitor, akkor azt mondja: hagyd itt, nem tehetsz érte semmit, de a márkdván azt mondja, hogy NEM, nem hagyom itt.) irányítani, akkor megpróbálja elpusztítani. De ez akár egyfajta erőt is adhat az általa irányított egyedeknek, így bírhatják ki pl a monolithosok a magas sugárzást: mert annyira kontroll alatt van az agyuk hogy nem érzik a fájdalmat, stb... arról pedig már sehol nincs szó, hogy egy monolithosnak miután odakerült, mennyi az átlag élettartama ;)
    Lehet hogy 5 naponta cserélik őket, mivel a tudatnak nem számít pár hulla....

  • VinoRosso

    veterán

    válasz remington2 #4616 üzenetére

    Én úgy tudom( a lebegő zöld csávó mondta ) a robbanást nem ők csinálták, ők csak beköltöztek a baleset helyszínére hogy nyugodtan kísérletezhessenek. Igen találkozik, de pont ez az, hogy nem mintha valósulna meg, hanem echte valóság lesz, pont ezért kisérleteztek a szférával, hogy így tüntessék el a valós világból a negatívumokat. Csak kicsit balul sült el, és olyan végeredménye lett mitha összemosódnának a fogalmak, és ez meg is valósul, ezért a sok mutáns lény, akik tuljadonképpen nem radiaktiv genetikai mutánsok, hanem fogalmi zavarból született lények, meg a sok anomália, meg kavics, amik igaziak, tehát nem képzelgések. Vannak ilyen képzelt lények, amiket a kontrollerek agyszivornyája alatt lehet látni, ilyen szellem pseododogok, meg szellem snorkok, de azokat egy lövéssel le lehet lőni. A normális az kifingik rendsesen, vérzik stb..

Új hozzászólás Aktív témák