Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bencom ™

    őstag

    válasz MPowerPH #4172 üzenetére

    Igen ha engedély nélkül mész be míg nem vagy tag, lelőnek, ez elég egyértelmű... amúgy jó fegyvereik vannak, gauss sniper, meg groza, és mindehhez egy rakat lőszer.... én azon buktam be hogy a teljes BAR területét kiírtottam, de maradt egy Duty-s a kocsmában lenn, és mikor lementem, kapásból leszedet... vicces hogy ő elő tudta venni a fegyverét, én meg nem -.-
    Mentés meg persze nem volt csak jóval előbbről... utána meg inkább kihagytam az "irtsuk ki a kötelességieket" fejezetet, és inkább a szabadságiakat írtottam ki... az amúgy sokkal nagyobb játékélményt nyújt: elmész barrierhez, az a kb 15 szabadsági nem veled van hanem ellened, le kell szedni mindet, és utánuk még jön az a kb 20 monolithos, akiket amúgy a szabadságiak segítségével kellene leszedni... szóval ad egyet a nehézségi fokozatnak :DDD

    Nameg a Kill Lukash küldetést úgy megcsinálni, hogy ne haljon meg Skull, aki általában legelől megy, különben ugrott a jutalom, az is egy kisebb kaland volt.. el kellett érnem, hogy ne érje golyó, és még azelőtt ki kellett írtanom a tábort, mielőtt ők megérkeztek :DDD

Új hozzászólás Aktív témák