Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bencom ™

    őstag

    válasz Bencom ™ #3148 üzenetére

    egyébként (egyelőre újabb pachek nélkül) újrakezdtem a gémet, még csak most jöttem ki a kezdő faluból de mindent átvizsgálok, már találtam egy hangtompítós pisztolyt meg csomó érdekes dolgot, úgy látszik ebben a játékban érdemes szétnézni, meg szétverni a dobozokat :)

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz Bencom ™ #3148 üzenetére

    hm, az érdekes. lopakodni nem lehet mögöttük? viper eldobása itt még hiba. sőt, nekem ott még vészesetre shotgunom is szokott lenni:D súlyra figyelj, 400nál több pisztoly lőszer teljességgel felesleges.

    na, nem gázadás, hanem motor indítása. szóva be kell indítani a motort, aztán lehet tolni neki.

    hú, mintha .004ig vesztek volna. mind1, rakd fel az ötöst (az nem cumulative), és a hatost. hatosban kijavították az utolsó hibákat is. és utánna kezdj újat, mert pár misszió _eszméletlenül_ bugos volt előtte.

    nők nincsenek:( a zónában pedig nincs élet:DDD

    első végigjátszásra pedig érdemes mindent átkutatni. nekem úgy a negyedik végigjátszásig még voltak újdonságok:D hangtompítós pisztoly elején még nagyon jól fog jönni. nem sebez sokal többet, de fedezékből a banditákat egyszerűbben lehet aprítani.

    elejére tippek: beszélj bessel. bes mögött van egy létra, menj fel rajta. a párkányon ki tudsz menni a tetőre. tetőről sprintből ugorj át a keletre lévő ház tetejére (térképen balra). menj a másik végére, ott van a tetőben egy lyuk, abban egy láda. ládát lődd ki a bestől kapott pisztollyal, és abban lesz egy új öltözet;> AK lőszerrel elején takarékoskodj. egy viper és egy shotgun némi lőszerrel legyen még Nálad agropomban. indulás előtt ha tudsz, tradertől vegyél first aideket. agropom után irány a Bar azonnal;>

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák