Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • speki1982

    tag

    válasz Laris2 #16401 üzenetére

    Ennyit a non-lineáris feladatokról a Rebornban: megvolt a feltámasztás, a Tiszta Égboltos csóka a Holt-Kordonon, megvan mind a hat dokumentum, Fang küldetései, rejtekhelyei, már az is megvolt hogy hová, kinek kell vinni a hat doksit ééés...

    Semmi. A mocsárba beenged, de a doki nem jelenik meg sehol, se a labirintusból kijövet után a Susogások völgyében, se a Mocsárban. Valószínűleg azért, mert hamarabb támasztottam fel azt a három marhát, mint elmentem volna a Holt-Kordonra. Még jó, hogy említés szintjén volt valami játékinfó a sorrendről. Ja várjál, hogy nem volt ilyen...? Akkor magadra vess, játékos.

    Az már csak izgató plusz, hogy a két utolsó monolitos doksi közül csak az egyik van a mocsárban, holott azt irták, mind a kettő ott van. Nem fontos, hiszen ez nem a fő küldetés, a játék elején nyilván nem beszélt erről neked Zarka. Ja, az utolsó doku felvételekor sem törtent semmi se sms se kitörés, se elteleportálás, de meg egy nyamvadt vérszopót se spawnolt be. Semmi. Hisz semmi sem történt, elb@$ztad, játékos. Miiii, hogy nem tudtad a sorrendet??? Játsszál más moddal, ha noob vagy, játékos.

    Részemről tehát ennyi. A játék korábbi szemétkedései miatt többször is újrakezdtem az adott hosszú feladatsort, de most ehhez már nincs kedvem. A feltámasztás előttről van mentésem az még jó, ha kéri valaki, szívesen elküldöm és segítek is bármiben, amiben tudok.

Új hozzászólás Aktív témák