Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • speki1982

    tag

    válasz speki1982 #16301 üzenetére

    Elképesztő ez a játék. Minden kis haladásért kétszer-háromszor meg újra meg újra kell csinálnom ugyanazt a küldetést, mert elb*szódik valami, ez nincsen meg, azzal nem beszéltem, ezt nem láttam meg. Most az erdésznél a liftaknába dobott be, de onnan az istennek sem akar átrakni a bányába. Ez is valamilyen fejtörő (?!), cikk-cakkban kell hátrafelé menni féllábon ugrálva, gömbbel a kezemben, félrészegen a vodkától, ordítva vagy mi??? Mire gondolt a költő már megint???

    Értem én, hogy párhuzamos világok, meg átjárhatóság, de miért kell állandóan fárasztani és ba*tatni valami hülyeséggel, vagy furmányos csavarral az embert??? Egyetlen sztalker játékot sem kívántam még a pokolba, de a pozitívumai ellenére csesződjön meg, aki ezt az egész bonyolult történethálót kitalálta! A francért nem lehet egyértelműen fogalmazni a dolgokat ebben a játékban?
    A végigjátszásban simán átrakja a tagot a bányába, én meg bennragadtam a liftaknába, se ki, se be... folytatni sem tudom a játékot. Most mit öltem/nem öltem meg, mit vettem/nem vettem fel, hol jártam/nem jártam, kire néztem rá/nem néztem rá már megint?

Új hozzászólás Aktív témák