Új hozzászólás Aktív témák

  • silencio

    csendes tag

    Sziasztok sztalkerek!

    Kéne kis segély, mert őrülök meg.
    Előrebocsátom, hogy én voltam a hülye... a lényeg:
    Éppen Yantarban a föld alatti laborban harcolok a zombik, és a gázmaszkfejű szöcskék ellen, ahol le kell kapcsolni azt a négy kart. És nem rózsás a helyzetem. Ammo még csak akad, bár egyre szolídabban (nem vittem shotgunt, pedig állítólag itt az lenne a leghatásosabb), de megőrülök mert kötszeremből már csak 3!!! van, és még egy kapcsolót sem kapcsoltam le... Szerintetek mennyi az esélye, hogy elvérzek? ... Szerintem is. Orvosi packkom van 3 fajta is, összesen vagy nagyon sok, de kötszer nélkül... Visszafordulhatnék venni, de zombiék a visszaúton is kinyírnának. A mentéseim meg... A lényeg: ha visszatölteném az utsó jót, akkor kábé hetekkel esnék vissza.
    Szóval help kéne. Cheatet kerestem, de csak ugyanazokat találom mindenütt, nincs egy eccerű "beírod a konzolba, hogy adjá_20_kötszert_vazze" csak ilyen külön feltelepíthető trainerek, amiktől a hideg ráz ki, mert nem akarok én innentől állandó god módot, csak pár csomag kötszert! Meg ha felteszem, és szétgyakja az egész installom (más gémnél megtörtént már), ideg lennék nyilván.
    Ötletek? Mindenért hálás vagyok, csak gyorsan, mert már hallom a hörgéseket a hátam mögül... :)

Új hozzászólás Aktív témák