Új hozzászólás Aktív témák

  • remington2

    senior tag

    Érdekes dolgot fedeztem fel, afféle redundanciát a küldetésmenetben, előre látott lehetőségek esetére. Kiírtottam az egész freedom bázist, és épp az értékes cuccot vittem hazafelé, amikor felfedeztem, hogy Skullék helyére egy másik duty csapat költözött. Vezetőjük Misha volt, aki megszólított, hogy lenne némi meló (na ja, most már . . . :DDD ). Hagytam, gondoltam majd visszafelé jövet, kétszer kellett fordulni a stuffal, sok hasznos holmi volt freedoméknál. Amikor visszaértem, Misha és csapata sehol, egy rakat looner a helyén. Bementem a freedom bázisra, egy-két freedomot kinyírva a főépületük előtt találtam meg Misha hulláját !!!

    Ekkor gondoltam, hátha ad majd új lehetőséget a progi. Kifelé menet, a bár felé indulva észrevettem a pálya határán, hogy jön át egy duty, aki Skullék faháza felé indult, és ő is megadta a küldetést, csak éppen (gondolom a pálya szkripteltsége miatt épp ott voltam egyidőben, amikor kinyírtam őket), befejezettnek is nyílvánította a feladatot. Tuti, ha eljövök, majd visszatérek fél nap múlva, a csapat megadja nekem megint, amíg meg nem csinálom. Ez ám az előrelátás! Anno féltem, hogy a mod majd megkavarja a cuccot, de úgy tűnik az alkotók gondoltak erre is! :R

    [ Szerkesztve ]

    They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

Új hozzászólás Aktív témák