Új hozzászólás Aktív témák

  • AthlonXP

    őstag

    válasz MasterDeeJay #3650 üzenetére

    ***OL 2.0***

    Igen, a 3. kameranézetet választva nem mozog a stalker, úgy használható vmennyire.
    Most jöttem vissza az X18-ból és már az X16-ba tartok, de a csaposnál alig van vmi. Kötszerből van 5, meg a sárga eü dobozből is 5, más fajta nincs. lőszer az még lenne is de fegyver csak sörétes meg AK meg ilyen egyéb sz@rok... nameg ez az új stuki a modal. Ruha sincs nála semmi, a legjobb a dutis ruha az is vagy 80-90k :Y de semmire sem való. :W Kív leszek, hogy mennyi lesz majd a katonai páncél vagy a psz99-md amit nagyon szeretek. De hogy most alig van nála vmi hasznos, az felháborító, hát így menjek én harcba?!! :Y :W
    Állandóan ömlik a vér a stalkeremből, mert nincs kötszerem, pedig a halottakat is fosztogatom, de semmi.. :( Az igaz, hogy most veterán szinten nyomom, de akkor is, kötszer azé lehetne. A csaposnál mikor bemegyek vásárolni általában elfolyik egy vödör vérem, mire mire végzek :D , ja és mint most is hiába használtam fel minden kötszert, továbbra is vérzek, artifactom meg nem van.. A csapos meg már nem ad. :(( És így megyek az X16-ba.. :O

Új hozzászólás Aktív témák