Új hozzászólás Aktív témák

  • shield

    Topikgazda

    válasz Dhampir #10781 üzenetére

    3 verzióm van belőle, a méretei alapján tudom megkülönböztetni. A legkisebb méretűvel játszottam, ami 6GB alatt van. Próbáltam összehasonlítani, hogy mi lehet a különbség köztük, a grafikai fájloknál voltak eltérések, persze azért lehet máshol is. Nem csak az én verzióm az esős és sötét a környezetű. :DDD
    Próbáld ki az Autumn Aurora 2-őt! Szakad az eső, tök sötét van és a szél kavarja a ködöt/párát és magas a fű, amiben tiszta időben sem lehet látni az ellent. Sajnos most nem tudok vele játszani, mert az agroprom földalattiban nem lesznek jók a mentések, ha egyben viszem végig és ki érek akkor sem tud betöltődni. :W

    Carasc0 jól emlékszem, Jantarban megcsináltam a laboros küldit és pár kisebbet, akkor vásároltam valami nagyobb értékűt. Lehet, hogy egy drágább fegyvert, mert igyekszem mindent begyűjteni a mi a játékban előfordul. Ezután lett a nagy változás, a tudósnál rengeteg új és jó cucc lett és amikor visszaértem Bárba, akkor már ott is minden jót meglehetett venni.

    rétisün "viszont bele kell piszkálni a sniperek config fájljába, hogy normálisan lehessen használni őket"
    Ha ezeknek a config fájljait oda adnád azt megköszönném. Ha esetleg pár mondatban le is írnád mi-micsoda, akkor hálám :R sírig üldözne. :DDD Szeretném ezeket is a javításokhoz csapni. Kicsit le vagyok maradva, mert több dologba is bele kezdtem.

    kekeeci szerinted mi itt a hiba? Ezt dobta ki az Autumn Aurora 2 az agroprom underground-ban a mentés betöltésekor. Régebbi a kilépések meg oldódottak a fű sűrűség vissza vételével. Ez rohadt bosszantó, hogy nem tudok tovább menni a játékban.

    * phase time: 173 ms
    * phase cmem: 247217 K
    Textúrák betöltése...
    * t-report - base: 1516, 695174 K
    * t-report - lmap: 3, 3072 K
    * phase time: 337 ms
    * phase cmem: 247217 K
    KLIENS: Szinkronizálás...
    * phase time: 10 ms
    * phase cmem: 247217 K
    * [win32]: free[2687772 K], reserved[123808 K], committed[1382660 K]
    * [ D3D ]: textures[698246 K]
    * [x-ray]: crt heap[247217 K], process heap[11709 K], game lua[20840 K], engine lua[192 K], render[0 K]
    * [x-ray]: economy: strings[9293 K], smem[13543 K]

    FATAL ERROR

    [error]Expression : fatal error
    [error]Function : CInifile::r_section
    [error]File : E:\stalker\sources\trunk\xrCore\Xr_ini.cpp
    [error]Line : 342
    [error]Description : <no expression>
    [error]Arguments : Can't open section 'ac�_v�®;'

    S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

Új hozzászólás Aktív témák