Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GypsFulvus2

    őstag

    Üdv Urak!

    Végigjátszottam ezt a Stalker részt is, szép volt, jó volt, egyelőre elég volt. Leszedném a gépemről de hallottam valamit a DRM rendszeréről, hogy állítólag először deaktiválni kell, vagy mifene, különben csak erősen korlátozott alkalommal telepítheted a gépedre. Nem vágom ezeket a dolgokat, szóval kérdem, hogy ez igaz-e, és ha igen, akkor pontosan mit kell csinálni uninstall előtt?
    Ócsósított narancsszínű dobozos verzióban van meg, angol verzió, steam accom nincs, tehát se oda, se máshova nem regisztráltam (tudtommal), csak beírogattam a kódokat amik a dobozon voltak amikor kérte. Indításkor mindig elmolyolt egy kulcsos ablakkal, mielőtt betöltötte a főmenüt, szóval valami DRM tényleg dolgozik alatta. Nem szeretném, ha mondjuk 1-2 év múlva újra előveszem, akkor valami fennforgás legyen a telepítés körül.

    [ Szerkesztve ]

    "Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

  • GypsFulvus2

    őstag

    válasz genndy #15149 üzenetére

    Néha megkívánok egy kis wasteland hangulatot. :) A stalkerek azon nagyon kevés fps játékok közé tartoznak, amelyeket nem unok meg fél óra után...
    Asszem ez Starforce-os, és minden indítás után pörgeti vagy 20 mp-ig a CD-t, anélkül nem indul, és felugrik az a kulcsos ablak. De nagyon nem vágom ezeket a dolgokat, kevés játékkal játszom, azik is jobbára régiek. Ha az itteni népek aszondják, hogy sima uninstall, akkor megcsinálom. (Legfeljebb később, ha fennforgás van, akkor beszerzem a virágboltit is az eredeti mellé :B )

    [ Szerkesztve ]

    "Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

Új hozzászólás Aktív témák