Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shield

    Topikgazda

    válasz SaGa59 #34321 üzenetére

    Mind a két fájlt benéztem. :W

    A cc_st_dialogs_station.xml-nél felülről néztem, így végig ment a piros vonal.
    Nem is emlékeztem arra, hogy csak alulról működik, jó lesz ezt fejben tartani.

    Most jut eszembe, hogy a hét elején is felülről néztem egy fájlnál és akkor megszakadt a hibánál a piros vonal. Igaz akkor egy egész tag volt kétszer.

    [ Szerkesztve ]

    S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

  • Antonius1978

    addikt

    válasz SaGa59 #34321 üzenetére

    Koszi, utmutatasod alapjan megertettem hogy hogyan mukodik a NP++, nagyon hasznos cucc, belatom. :C
    Rendben, akkor majd mikor lesz idom, atjavitom a helyesirasi hibakat, ezen kivul meg lattam vagy 3 aprosagot, ami nem helyes.

    shield az uzenetedre valaszolva - el voltam foglalva a tesztelessel, de te egy szempillantas alatt megoldottad azt, amit en is megjegyeztem magamnak, azaz azt, hogy van meg vagy 15 allomany, ami nincs magyarra alakitva, el sem tudom kepzelni, hogy hogyan tudtad te azokat 2 uzenet kozott lerendezni :Y :C
    Amugy mostmar minden klappol tokeletesen, meg par + dolgot kell osszeirjak, aminek meg be kell kerulnie a szovegekbe, gondolok itt olyasmire, hogy a tortenet folyaman otleteket kapjunk a jatekosoktol a felszerelesunkre, fegyvereinkre, kepzodmenyekrol, rejtekhelyekrol (talaltam 3 db-ot) stb, azert, hogy aki most jatszik vele eloszor, az ne kelljen a probalgatasokkal vacakoljon, hogy mi lenne jo, vagy mi nem lenne jo.

    Nem tudom, emlekszel-e meg, hogy milyen neveket adtam a szereploknek, a tegnap esett le, hogy - egy orosz szo alapjan Barlonda=Brodyaga=Csavargo, de amikor meglattam Pripjatyban a szereplot, akkor esett le, hogy Csavargo egy olyan alak, akit mi mas, hasonlo neven mar ismerunk :Y

    Dhampir mar be is szereztem a 2015-ost, majd vasarnap ha nem dolgozom, megnezem, kosz az infot.

    [ Szerkesztve ]

  • Antonius1978

    addikt

    válasz SaGa59 #34321 üzenetére

    Az a szitu, hogy sok helyen igy irtam, az a baj, azaz gyakorlatilag szinte mindenhol.
    Hogyan lehetne a legegyszerubben kijavitani ezt a rengeteg hibat, vagy nincs ra egyszeru mod ?
    Valami olyasmi, hogy magatol torolje a szokozt pl a kerdojel elott stb.
    Idegbajt kapok, ha minden egyes allomanyban neki kell alljak egyesevel kitorolni a szokozoket, es ahol kell betenni 1-et-1-et :O

    Mar igy is zsinorban 3 napot csesztem el azzal, hogy vartam hogy talaljak 1 rohadt Hopehely kepzodmenyt, hogy csinalni tudjak 1 osszetett kepzodmenyt.Es nem sikerult.770 napot vartam, es ugyanannyiszor korbejartam az osszes anomaliat, es semmi.Annak ellenere, hogy nagyon nyugis tipus vagyok, ez mostmar nalam is kiverte a biztositekot...Nekilattam a neten kutatni, hogy hogyan matathatok bele a kepzodmeny teremtesbe, vegul talaltam valamit, egy leirast, hogy egyaltalan hol keressem, megtalaltam, hogy hol kell belenyulni, errefel kiderul, hogy a programozo nem engedelyezte egyik anomaliaban sem a Hopehely termelodest, hiaba irtam bele pluszba, nem mukodik, mert valami kepzodmenycsoport is szerepel az adott anomaliahoz tarsitva, es ugy tunik ez a kepzodmeny ami kell nincs benne egyik hozzarandelt csoportban sem, es annyira nem ertek a dologhoz, hogy kibogozzam, hogy miert is van ez, es hogyan lehetne rajta segiteni.
    Esetleg valaki ert hozza, bele tud piszkalni, hogy mukodjon? Kivancsi vagyok arra az 1 kepzodmenyre, hogy mit tud, milyen ertekei vannak. Persze Pripjatyban a Jubileum Kozpont tetejen talaltam Hopelyhet, de nem lehet visszamenni az elozo palyara, szoval :W :W :W

    Arra legalabb jo volt a sok jatekido, hogy felfedezzem azokat a mondatokat, amelyekben meg kell valtoztassak 1-2 szot, es talaltam par rejtekhelyet is, melyek helyzetet bele kell majd foglaljam a nem jatekos karakterek parbeszedeibe, ok hivjak majd fel a figyelmet hogy hol is keressuk oket.

    UI : habar megprobalkozom ma meg azzal, hogy minden egyes anomalia kezdo kepzodmenyenek a Hopelyhet allitom be, es lehet hogy az esetleg sikerul. Akkor viszont mind a 6 anomaliahoz beallitok egy-egy kezdo kepzodmenyt, ami szukseges az osszetett kepzodmenyekhez...hatha osszejon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák