Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz Sensut #34180 üzenetére

    Reszben egyetertek veled, csakhogy en mar annyira hozzaszoktam a magyarositott nevekhez, hogy idegenul hat, es zavar, ha nem ertem a szereplok nevet.Pl Furge nekem mindig Furge marad, mert az az en nyelvemen van, es faszaul visszaadja a ficko lelemenyes kepesseget, hogy furgen megszerzi nekunk a rendelt cuccokat.
    Szamomra o sosem lesz Nimble, vagy oroszul ahogy hivjak, mert en mindig Furgekent gondolok ra :)

    Pedig ha egyes szemelyek magyar allampolgarsagot, vagy tiszteletbeli szekelyseget kapnanak, siman jol hangzana magyarul is pl : Bokor Gyuri (George Bush), William Shakespear (Dardarazo/Dardas Vili), Francis Drake (Sarkany Feri), vagy Old Death (Oreg Halal/Ven Kaszas) :DD :C

    Tudom/tudtam, hogy ez vitakat fog eredmenyezni, epp ezert az elkovetkezendokben lemondok a modok forditasarol, mivel nekem ez a meggyozodesem, masnak meg mas.En igy szeretek/szeretnek forditani, es ha ez masnak nem tetszik, igy jart.Ha meg nekem nem tetszik az hogy a nevek meg vannak hagyva az eredeti formajukban, akkor meg en jartam ugy, es kesz :DDD

    UI : a modban van egy Sleeper (persze oroszrol forditva) nevu faszi, akinek a Szunya nevet adtam, most meg azert is Almost csinalok belole :P ;]

    UI2 : A zabos pukkancs meg lehet Vérmes is pl.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák