Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sensut

    őstag

    válasz Riot Gin #27801 üzenetére

    A Halál Leple Alatt 2.0

    Visszatöltöttem és megkíméltem mindenkit. Valami furcsa jelenség hatására bolondulnak meg az emberek és kezdenek egymásra lövöldözni. Kár, mert a lelőtt főnöknél annyi f@sza cucc volt, hogy rendesen meglepődtem, amikor elszedtem tőle. Többek között egy csúcs mesterlövészpuska, amivel később a toronyból simán leszedtem a laptopos tagokat a Vadvidéken. Most meg üres zsebbel megyek vissza a Barba :U és felkészülök a közelharcra, amikor a laptopot meg kell szereznem.
    Na de mindegy, néhány dolog a moddal kapcsolatban, amit eddig tapasztaltam:
    - a fordítás gyenge, ezt már mondtuk, de sajnos vannak minijátékok is amelyek szövege egyáltalán nincs lefordítva, így csak találomra nyomogatom a gombokat. Bár eddig még nem nyúltam mellé, szinte azt mondanám, hogy mindegy mit csinálsz, úgy is egy a vége.
    - a sörétes Mossberg puskával valami baj van, nagyon késve reagál a ravaszra. A pocakos Protecta sörétest pedig olyan lassan tölti újra, hogy inkább nem is használom :( .
    - gyakorta néhány méterre az orrod elé spawnolja a szereplőket, azok csak úgy megjelennek előtted a semmiből. Ez akkor rossz, ha épp ellenséget keresel, mert akkor már rég bajban vagy.
    - a mod alapból egy Atmosfear verziót használ (nem tettem be a mellékelt AF 3-at), amiben a fények elég zavaróak, bármilyen beállítást használsz. Statikus megvilágítás természetesen nem megy (!), de ezek a túl csillogó fények éjszaka zavaróak. Viszont távolról elég élethűen hatnak, úgyhogy ...
    - a mutánsokat elég szaporán meg kell szórni és sajnos nincs jutalom. Nem ad trófeákat, így jobb elkerülni őket, mert csak golyópazarlásra valók.
    - találtam egy rossz pályaátlépőt is: Dark Valleyben a Cordonra jelzett átlépő bedob egyenesen Zatonra, ami így az elején eléggé bekavarhat. De később jól jöhet, úgyhogy ez egy jóindulatú bug.
    - evéskor vagy gyógyításkor itt is valós időre kapcsol át a tevékenység, viszont itt elég látványosan meg is animálták a cselekvést. Pld. gyógyításkor a játékos elteszi a fegyvert, előveszi a fecskendőt és beadja magának a cuccot. Evéskor meg a kezedben is tartod azt, amit épp eszel. Legfaszább a vodka: kidugaszolja az üveget, és jól meghúzza, aztán jön a szédülés :)
    A mod nagyjából a Lost Alphás pályákat használja és a nehézségi szint normális, vagyis az alapjátékok szintjén pörög. A sztori mindenféle kísérletekről szól, rengeteg a tudós és mindenféle anomáliákkal kísérletezünk, vagyis ebben segédkezünk a tojásfejűeknek. De vannak akció dús mellékfeladatok is. Szerintem be fog jönni ez a mod ha végre lesz rendes fordítása. Így azonban, a sötétben tapogatózva alig értem miről van szó, mivel elég sok a szöveg és mellesleg nehéz nyelvezete is van a témája miatt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák