Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SaGa59

    őstag

    válasz Antonius1978 #24796 üzenetére

    Már írtam: A térkép nyugati végében, Maximilian eredeti táborától délre van a Szabadság fő tábora. A konténertábortól az eredeti bejáraton kijössz, az első "törésvonalnál" balra, majd a "tó" utáni szikla után jobbra. Ott a főnök (Cowboy) elmondja, hogy valami bajuk van Feledékeny Genkával (vag nem, attól függ, hogy milyen vonalon jutottál el hozzájuk), meg azt is, hogy a szerelője "Teszla" Miska tud egy spéci teleportlokátort csinálni. Itt kicsit fura a dolog, mert lent meg Misa arról hadovál, hgoy a főnöke letiltotta a detektorral való mókolást, de ha meghozod neki a chipeket (ez volt feledékeny ládájában a géppuskafészek alatt) és az Iránytűt (ezt meg az öreg zakkant Vagány adta a sznorkokért cserébe), akkor összerekja a detektort.

    SPOILER
    Valahol a közelben érdemes egy jó fegyvert meg pár doboz lőszert elduni. nekem egy talált AK-val és lőszerrel kellett elkennem a szájukat a végén. Arra meg csak a szöveg ellenőrzése közben jöttem rá, hogy akr segítséget is hívhattam volna a bulihoz.

    STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

Új hozzászólás Aktív témák