Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xFreex

    aktív tag

    válasz shield #22172 üzenetére

    Elküldtem e-mailben. Ami rossz hír, hogy ez az acdc.pl az alap cop spawn fájljához való. Ha új tárgyakat, területeket, NPC-ket teszünk be akkor már nem fog jó lenni, ezért valószínűleg nem fog működni. Bocs, ez csak azután jutott eszembe, hogy elindultam haza.

    Ami viszont jó hír, vagy az lehet, hogy a móderek a gamedata\spawns mappába be szokták tenni a mód spawn fájljához való acdc-t. Ilyen pl az Enot, vagy az AMK 2.0 dev.

    Két képben illusztráltam, hogy mit is keress.

    Itt már kicsomagoltam az AMK spawn fájlját és vissza be is. Látható, hogy mit kell keresni, szerkeszteni.

    http://kepfeltoltes.hu/140404/Zatoni_ltx_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

    Itt megnyitottam az alife_zaton.ltx-et. Elviekben, ha egy területhez tartozó alife_ fájlban törölsz egy teljes bekezdést, akkor az a spawn amit a bekezdés csinált volna, nem fog megtörténni. Teljesen nem vagyok biztos az eredményben, mert én nem elvenni, hanem hozzáadni szoktam. ;)

    A baj az, hogy nem tudom, hogy ez konkrétan melyik anomália lenne. Talán ha összehasonlítod egy másik mód pl sgm 2.2 spawnjával, és a plusz anomáliákat törlöd.

    Ha viszont a SNIPER nem tartalmazza a hozzá való acdc-t akkor gáz van, mert a neten nem biztos, hogy találsz hozzá megfelelőt.

    [ Szerkesztve ]

    - This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

Új hozzászólás Aktív témák