Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz rétisün #21282 üzenetére

    Hat eddig nem jottem ra, hogy hol tarolodik ez az info, es xFreex leirasa is azt tukrozi, hogy o sem tudja.A fegyver amit kiszedett nekem az AMK-bol a AK_PACK alkonyvtarban van, de egy allomany sem hivatkozik ra.
    Akkor elkepzelheto, hogy - meg regebb Pel irta - valamilyen modon az .Ogf allomany tarolja, hogy melyik .dds toltodjon be ra a 3d-s modellre...

    kislaki92 hat ez tenyleg gyonyoru, csak az az erzesem, hogy ehhez kurvajo vas is kell am, most nekem pl az alapjatek jol fut, alig van szaggatas, am a modok jol bekavarnak, mert azoknal atlag 6-7-8 az FPS, persze, van ahol felmegy kb 25-ig is, pl gondolom ahol nagyon kihalt a taj meg ilyesmi.
    Amugy hihetetlen hogy milyen szep rajzfilmszeru szinei vannak ennek a modnak :Y :C
    (Kar hogy bizonyos szinten kisse elcsesztek a jatekot, pl a kutyak olyan gyorsan futnak, hogy nem is tudod oket kovetni a fegyverrel, mondjuk az eger erzekenysegen lehet allitani , akkor valamivel jobb lesz.A masik meg, hogy minden szemelynek kb 2 meteres auraja van, nem tudsz elmenni egy sztalker mellett egy szuk atjaroban pl).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák