Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bunfi

    őstag

    válasz Aarpok #13450 üzenetére

    Értem, hogy így kellene, hogy működjön, de nálam egy éppen szerelő javítási szint alatt lévő fegyvert alapból a kit nem javított meg. Próbáltam egy másik fegyverrel, mivel 417-ből ez az egy szál darabom van, azt sem javította, sem így, sem úgy, hogy volt cseredarab. Megeshet, hogy az sem volt elég jó állapotban, de akkor egy kicsit megint korlátozottan használható ez a javítási módozat. A ruha javításánál megpróbáltam minden kombináció, ahogy leírtam. Sem magában (elég ramaty állapotba került a ruha, ~30%), sem egy másik teljesen épp SEVA-val a táskában nem jutottam eredményre.

    Visszakanyarodva a magánnyomozós küldetéshez, a régebbi mentéseimből lassan kihámoztam, hogy mi volt a szitu. Mapmarker csak Noé bárkája felötti kempinghez volt, így amikor néztem a térképet nem figyeltem oda, azt hittem az is megvan, mert a háromból egy azonnal teljesítve lett, mikor felvettem. De megoldódott a gond, mert visszamentem és elfogadta a questet, csak a Zil mellett lévő vaspalánk mögé kellett mennem. Mindenkinek köszönöm a segítséget!

    János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

  • Antonius1978

    addikt

    válasz Aarpok #13450 üzenetére

    Elmondom, hogy mit akartam csinalni : van ket sarga okologus cuccom, kb 40-45% mindketto.Lehet hogy a tudos vagy Nitro meg tudja javitani, nem is neztem, gondoltam van elfekvoben 3 olyan borond, azzal megjavittatom, az egyiket donornak hasznalva, de semmi nem tortenik...
    Az egyiket magamra vettem, masik a hatizsakban van.

    Retisun : elkepzelheto hogy igy van, mindjart ki is probalom...az 5ik Abakan sem gond, talalkoztam valamerre egy csillagos banditaval, es megkertem, hogy vigyen el a Betonkad anomaliahoz, megerkezes utan ratamadt egy verszivo, kinyirta, a cuccai kozott talaltam kb 5 kulonfele fegyvert, koztuk egy Abakant is :C

    A Cyborg/Monolith kuldinek annyi, a taskat nem hoztam at Janovba, Zatonba meg nem tudok visszamenni... :W

    En is ott talaltam meg ahol Retisun mutatta - a 2ik ujrakezdett jatekban. (most a legelsot csinalom regi mentes alapjan).

Új hozzászólás Aktív témák