Új hozzászólás Aktív témák

  • Sensut

    őstag

    válasz Musicking #29387 üzenetére

    Hát én ami mod csak létezik és angolra fordítva van, én végigvittem gond nélkül fejlövéssel vagy a nélkül. Ez a mod harci szempontból egy pipepurc mondjuk egy ST2 vagy Alternativa stb. mellett, amik igazi modok. A lövöldözés nekem egyáltalán nem probléma ebben a modban, még egyszer se haltam meg azért, mert lelőttek. Inkább az, hogy nincs akire lövöldözni. Bár ez sem igaz, mert katonaként több az ellenség, de még jobban ki vagyok csesződve mert a Csapos rám lőtt, és rám lőtt Nitro, meg az összes Skadovsk stb. Minden kulcsfigurát ki kellett nyírjak. Tudtommal a Stalkerben ezek az emberek és helyek semleges zónák, ahol senki nem lő senkire. Na, de itt ki kellett mindenkit nyírnom mert rám támadtak kivétel nélkül. A baj csak az, hogy nincs ahol javítatnom a cuccot se Jupiteren, se Zatonon, csak ha visszalovagolok legalább Agropromba. És itt adtam fel a játékot. Igaz is, vajon miért maradt ki a gyors utazás ebből a modból?
    Nekem semmi bajom a készítőkkel vagy a moddal, csak átverve érzem magam, mert jó ideig etettek vele, aztán kiderül, hogy nem is játszható modról van szó, hanem egy BEJÁRHATÓ dologról, ami igazából nem egy játékosnak készült, hanem egy másik moddolónak. Kipróbáltam két karakterrel is, de egyik se győzött meg eléggé ahhoz, hogy végigjárjam az összes pályát, úgyhogy mehet a süllyesztőbe akárcsak a OL 3 :( .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák