Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Something_

    őstag

    válasz Aryes #36183 üzenetére

    Máshogy nem lehet megoldani? Nem nagyon akarok a szomszédokhoz ezzel menni :D

    Ha a wifiben csinálok más nevet, ahhoz újból hozzá kell párosítani, új jelszó, stb. Az nem oldja meg ezt a problémát? Amúgy jogos lehet amit írsz, mert ugyanazt a felhasználónevet és jelszót adtam meg ennél a routernél is, mint ami az előző routerbe volt.

    Továbbá én is észleltem furcsaságokat, de abszolút hozzá nem értő vagyok. Pl az Asus Download Master webes felületen a 32GB-s USB 3.0-ás pendrive-ot nem akarta leformázni tegnap 10 próbálkozásból sem. Ma rákötöttem egy külső HDD-t, azzal jó lett. Valamiért eldobta a HDD-t, a router ment, a net ment, minden oké volt, de egyik USB-s felület sem jött be. Kihúztam a HDD-t, bedugtam és újraindult a router is. Azóta jó, látja.
    Tudtam rá letölteni 1-2mb/sec-cel, tudtam telóról rámásolni filmet.
    Viszont a TV-nél a source-nál valamikor megjelenik a router, valamikor nem. 55F6500-as TV.
    Volt hogy nem jelent meg, a TV hálózaton volt, nyomtam a routerbe egy restartot, utána megjelent.
    Elindítottam egy filmet amit a Download Masterrel töltöttem rá, működött. Leállítottam.
    TV nem lett kikapcsolva, másoltam rá telóról egy filmet, indítanám el a TV-n, source-oknál nincs ott a router. :D

    Inkább megvettem telóra a BubbleUpnpt 1000 ft-ért és elindítottam a filmet :D Nem igazán értem.

Új hozzászólás Aktív témák