Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gubek-Einste

    Topikgazda

    válasz bb71 #26202 üzenetére

    Nem ugyanazt kell mindkettőben? Miért nem lehet a DIGI-é?
    Bármilyet beállítasz bármelyik eszközön, lehetnek ugyan azok is és különbözőek is. Használhatsz szolgáltatóit is és custom-ot is kedved szerint.

    Vajon miért nem regisztrál be vele a VoIP (Betamax) szolgáltatás a Fritz-en - DNS error az ok?
    Nem tudom, nem ismerem az eszközt.

    ZTE F668 router, tudok mindent állítani benne...
    Ha van lehetőség a WAN/LAN beállításoknál beállítani igény szerinti DNS-t akkor minden rendben van. Tudok olyan szolgáltatói eszközről amelyiken nem lehet állítani a DNS-t.

    Ezt nem értem... :B Nem fixáltam semmit, a PC-nek adtam fix ip címet. MAC címmel nem foglalkoztam.
    Vagyis a gép adapter beállításaiban állítottál be egy IP címet?
    Nem éppen a legjobb megoldás ez mert könnyen lehet, hogy ugyan azt az IP címet a HGW is kiosztja egyszer egy másik gépnek és akkor jön az IP cím ütközés + ha nincsen feljegyezve melyik eszköznek milyen cím lett beállítva akkor később ez is gond lehet.
    Az a legtisztább ha a router-ben/HGW-ben van kiosztva az összes IP cím, szükség esetén MAC alapján állandósítva, mert így egy helyen van kezelve minden és gyorsan/világosan átlátható a helyzet szükség esetén.

    Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

Új hozzászólás Aktív témák