Új hozzászólás Aktív témák

  • bat777

    csendes tag

    válasz Kvazár #10950 üzenetére

    még nem próbáltam, nem tudom, hogy van-e modem, mikrohullámu jel jön elvileg egy átalakítóból megy a routerba...
    A főnököm házában van a cég az alsó szinten, 8 mega fel le és 3 fel a sávszélesség, 2 en használjuk a netet + a felesége és ő kisnotit.
    Online marketingel foglalkozunk és weblapokat csinálunk, tehát nincs leterhelve a net.. most torrent se fut :D
    Mindenünk google doksiban van, de állandóan szakadozik az a probléma és nem lehet dolgozni, idegesítő, egy videót se játszik le 10mpenként megáll a videó, és mindenki mondja és én is látom otthonról, hogy a skype állandóan ugrál le fel... és az üzenetek is valamikor 5 perc múlva jelennek meg a küldési idővel. A videónál tölti a videót, azzal nincs baj, de nem játsza le...nem a windowsal van gond, mert ez a 3db problkéma minda 3 gépen (2 gép és egy noti) fennál... ez nagyon véletlen lenne, h mindhárom gép 2 fajta op rendszerrel...rossz lenne, tehát hálózattal van gond. Mondom a főnöknek, h próbáljuk meg a felső routert kiiktatni, ha nem megy akkor szoljon a számteches cégnek, mert ez így nem jó.

Új hozzászólás Aktív témák