Új hozzászólás Aktív témák

  • Lézerparaszt

    őstag

    No én szerintem totál kiégtem ettől a rank systemtől. Eleve bedob olyan csapattársakat akik előtt 4-et pattan a labda mielőtt bele tud érni, majd félpályáról öngólt rúg inkább mint hogy én érjek labdába (vagy más). Nagy nehezen lehozom egyedül, következő meccsben az ellenfél challenger 2, a csapattárs prospect 1 mind a kettő. Afkolt 2 enemy, én meg ott állok a kapuban döbbenten, hogy mindkét csapattárs elugrik az álló labda mellett. Az egyik visszatolat, háttal is elvéti. Megint elindul előre, megint elmegy mellette. Majd megáll és a labdától kb 2 autónyira csinál egy helyben egy szaltót, mire látom hogy a másik csapattárs a plafonról esik le fejjel lefelé a pálya másik végében. A következő meccsen meg jön két season grand champion, az én csapattársam ugyanúgy kezdő. Megint csak állok döbbenten, repkedek, védek mindent mit lehet, sorra adom a gyereknek a jobbnál jobb passzokat, üres kapura nem találja el egyszer sem MAGÁT AZ OLDALT AHOL A KAPU VAN. No de rúgott 3 gólt úgy, hogy az ellenfél meglökte és ahogy sodródott bepattant róla a labda, meg rúgtam egyet én is. Természetesen miattam nem nyertünk mert neki több pontja volt, 7-4 -re kikap"tunk". És így lettem én prospect 2. Aztán belépek twitchre, látom hogy full kezdő embereknek ad challenger 1-2 rangot kb 5 óra játékidővel úgy, hogy a meccsen egyszer találja el mindkét csapat a labdát. Ennyit az 1200 óra játékidőről és a lvl 72-ről. És aztán belépek 2v2-be hogy majd gyorsan feltornázom. Jaja, első csapattárs afk, a második meg öngólt rúgott 5 mp!!! után, majd úgy gondolta hogy felváltva afkol, és játszik saját kapura. Hova süllyed már lejjebb a community? Kár érte, kiváló játék volt.

    A játék az nem játék!

Új hozzászólás Aktív témák