Új hozzászólás Aktív témák

  • KoNZoLik@

    veterán

    válasz spleenszuru #38 üzenetére

    Nem tudom hol jársz a játékban, egy idő után ugye lehet választani, hogy kik mellé állsz, most csak nevezzük őket zöldeknek és lilàknak, mert a térképen is így vannak jelölve ahol van a bázisuk! Nos ott találod általában őket egy kupacban, akikkel pedig questet lehet csinálni, azt is mutatja a térkép, de fentebb is írtam, hogy a menüben nagyon szépen sorba vannak rakva, amiket már megcsináltál az adott régióban, és azok is ott vannak amiket nem👍 És az idősíkon pedig ha esetleg valami kimaradt, vagy éppen rosszul választottál, ott is újra lehet játszani az adott küldetést, másik opciót választva! Erre szükség is van, mert nekem is volt olyan bond küldetés, ahol az adott embert korábban kinyírtam, és így az adott misszió a későbbiekben nem nyílt meg, és csak sötéten mutatta, ezért újra játszottam nem öltem meg az embert és egyből megnyílt a küldetés! Ha rámentek a platinára, akkor ezek mind fontosak, mert mindent is meg kell csinálni😳

    [ Szerkesztve ]

    ***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

Új hozzászólás Aktív témák