Új hozzászólás Aktív témák

  • Angie™

    addikt

    válasz VladimirR #900 üzenetére

    annyit tennékmég ehez az egészhez hozzá, hogy énnem érzem úgy hogy valami nagy bűnt vétettem.. csak mert nevettem abban a topicban..
    szerintem sokkal nagyobb dolgok is voltak már itt a PH!-n.. Éngem is szokott sok minden bosszantani, pl, ha egy PH! addikt végigoffol egy topicot, több topicot, vagy ha fél percenként ontja egymás utén a félszavas hozzászólásokat.. mert valjuk be, ez is elég gyakran előfordul itt.. mégsem szol nekik senki..
    vagy ha egy PH! addikt, nyit egy olyan topicot aminek semmi de semmi értelme , nincs és a moderátor is 5 percmulva zárja azt annyira gáz topic.. pl. pár perce..
    de bezzeg őket sem ugatja le senki.. mindegy az élet igazságtalan..
    de biztos velem van a baj, én reagálok másképpen néhány dologra,mint ahogy azt a társadalom elvárná??? de ha ez bűn akkor bűnös vagyok.. akit meg ki akarnak utálni az emberek azt ugy is kiutálják..
    ezt bizonyitja, hogy egyre több embernek van baja velem.. lásd g@bo és a régi vitánk, vagy SeF és az albérlet topic, vagy Arma és a csodaszámítogépe, vagy éppen te..
    Ezennel ünnepélyesen megigérem, ha akarod nem kell tovább szenvedned, és nem írok többet az általános topicokba, kizárolag a Hardver-piacba folytom magam, és a stílusomat...

    CSak azt hittem a PH! egy nagy család ahol mindenkit szeret mindenki, és meg van még az az összetartozás ahol sehol máshol..
    De ugy látszik tévedtem.. :Y

    ⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

Új hozzászólás Aktív témák