Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Madycsa #25838 üzenetére

    Igen szerintem ez lesz az. Redditen írták, hogy bár volt akinek sikerült a gombra kattintania, és a website kiírta hogy sikeres a művelet, megerősítő emailt nem kaptak, és az EULA azt írja, hogy csak akkor valós a művelet, ha kapott megerősítő emailt, a weboldal hibáira fenntartják a jogot (wtf?). Így gondolom nem véletlenül hibásodik meg az a gomb...

    Egy kis Revolut related segítség: Ugye már volt róla szó, hogy az előfizetéseket le tudják vonni az eldobható kártyák megszűnése után is. A széfeket viszont nem tudja terhelni semelyik kártya. Így azt javaslom, a helyzet rendeződéséig helyezd át a pénzed egy széfbe, hogy megakadályozd a további terheléseket.

    David_DD
    Ebben a tiltás mókában nagyon sok kérdés volt az elmúlt időben, és ahogy látom az aktivitást, konkrét állást senki nem mer foglalni vele kapcsolatban. Nem is csoda.
    A tiltás nagyon random, AI csinálja, és mint olyan, ici-pici emberi figyelmet fel sem keltő különbségeken is múlhat, hogy valakit tilt e ugyanazért, amiért mást nem.
    Így senki nem meri majd azt mondani, hogy uccu neki, főleg, hogy nagyságrendet sem tudunk az összegről.
    Amire figyelni kell, azt megtalálod az összefoglalóban.

    Nem tudom prémium vagy e, de ha annyira jelentős összeg, akkor ezen az egy átváltáson is megérheti azzá válnod, plusz akkor jobb esélyed van egy zárolás gyors feloldására. (Feltételezve, hogy vissza is fogod egyszer váltani egy éven belül, 3M forint 0.5%-a kétszer az pont 12 havi Premium)

    [ Szerkesztve ]

    Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

Új hozzászólás Aktív témák