Új hozzászólás Aktív témák

  • donbodri

    újonc

    válasz KTU #7132 üzenetére

    Vannak élethelyzetek amikor az ember nem igazán ebben a formában szeretné világgá kürtölni, hogy Revolut és tsai között keresi a megoldást. Való igaz, hogy csak azok látják akik szintén itt kolbászolnak, De a kapcsolat úgy egyébként más természetű tf.sz. révén.

    Eléggé meg van ekézve az adatkérés ügye. Szerintem eléggé jól fogta meg az előttem felszólaló, hogy nem kell azon vakarózni ha adatokat kérnek. Csak.
    Nagyjából végig olvastam a 100 as listát akik reklamálnak a felfüggesztésük miatt.
    A nagyobb gond ott van , hogy napokig tart a hercehurca, mi a francot kezd ott egy magyar nyelvű számlatömbből kifényképezett oldallal . És amit ott sokan rebesgetnek nincs szabály, hogy mi az amit nyújtani kell ilyenkor. Mást tud produkálni egy albán és egy helyi. Főleg nem előre tisztázott.
    Esetleg lehetnek kommunikációs akadályok is. Az app. alkalmas arra, hogy működjön a dolog , de nem biztos , hogy szerényebb nyelvtudással gyorsan el lehet intézni az ügyet. Mint ott írják napok óta nem mozdul az ügyük. Nem kevés zsozsóval.

Új hozzászólás Aktív témák