Új hozzászólás Aktív témák

  • Krethx

    aktív tag

    válasz GBRDVD #28126 üzenetére

    Igen a Barion még működik. De úgy néz ki Revolt-tal nem. Csináltam egy próba utalást. (100 Ft.) Pénteken utaltam a gyűjtőszámlára a referencia kód megadásával. A pénz még nem érkezett meg. Amúgy lehet névre szóló IBAN számra is utalni amit nem próbáltam. Ha megjön a pénz jelzem. Megjegyzem hogy Raiffeisen-es számlámról sokszor utaltam Revolut-ra. Ott egy két óra vagy 1 nap alatt megjött a pénz.
    Viszont a TransferWise-al minden rendben van. Ugyebár ott van névre szóló magyar számlaszám is. (Nem csak IBAN.) Onnan meg Top-Up-olod Revolut-ra. Azt ezért érdemes megemlíteni hogy az utalásnak is díja van. Ami nem vészes. Érdemes még a Barion tárcát hitelesíteni. (videóazonosítás) Ebben az esetben a limitek törlődnek. Tehát korlátlanul használható.

    Mac mini M1 16GB/512GB - macOS Sonoma | iPhone 12 / 14 Pro 256GB - iOS 17 | Apple TV 4K 128GB - tvOS 17 | Watch S9 45mm - watchOS 10 | PlayStation 5 / 3 / 2 Network Adaptor 80GB HDD-OSD | Amiga 4000D Cyberstorm Mk-II 060 50MHz 128MB RAM/120GB-HDD/32GB-CF - AmigaOS: Workbench 3.1

Új hozzászólás Aktív témák