Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz Somatom #22118 üzenetére

    Persze ez is egy lehetőség de ettől kicsit bonyolultabb a dolog: Havonta-kéthavonta akartam a mostani limit fölött félre tenni Revolutra és ott váltani EUR-ra, mert a Forint az túl stabil nekem, hogy abban tartsam a pénzem. Ez így már nehézkesebb. Pont annak határán vagyok, hogy nem biztos, hogy megéri kiváltanom a Premium-ot hosszabb időre.
    Akárhogy is nézem, jobb volt az, hogy havonta volt lehetőségem 1.85m-t áttenni díjmentesen, mint az, hogy havi 350k a limit...
    Egyszerűen szólva rugalmatlanabb megoldás lett a Revolut.

    (#22119) leslie.hun: Nem mindenki nyaraló kártyának tervezte használni. Én már azon gondolkoztam, hogy ide kérjem a fizum. :U
    Van akit nem érintenek a változtatások ez ok. Én is sokáig csak aliexpresses rendelésekre használtam a virtuális kártyával. De azért sok téren többet nyújtottak, mint a hazai bankok és ezeket most elkezdték lerombolni. Nem csak emiatt a limit módosítás miatt vagyok ki. Most ezt módosították, rendben. De mi lesz a következő lépés? Bármit tehetnek gyakorlatilag. Én ~ 1 éve használom már és úgy szerettem a szolgáltatásaikat ahogy voltak. Az utóbbi pár update-jük egyértelmű előrejelzés, hogy megindultak az ügyfelek szempontjából nézve egy rossz irányba. Innen már lehet bármi.

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák