Új hozzászólás Aktív témák

  • Brandynew

    őstag

    válasz alexy92 #17812 üzenetére

    Mindenki másra használja a Revolutot, én legtöbbször ezekre:

    - ingyen kp korlátlan alkalommal külföldön is: ez azért jó, mert én sem szeretem a kp-t, és nem tartok magamnál egyszerre sokat, csak ami nagyon-nagyon kell, Magyarországon már nem nagyon van ilyen, külföldön hasznosabb számomra ez a funkció

    - ingyen átutalás (bankszámlára és más Revo felhasználóknak)

    - ingyen automatizált átutalás

    - valutaváltás (nem feltétlenül készpénzfelvétel formájában, már akkor is nyerek egy csomót, ha Revo kártyával fizetek külföldön)

    - fizetéseknél egész összegre kerekít és a különbözetet berakja a virtuális malacperselyembe, így minden hónapban összejön pár ezer Ft, amit amúgy nem raktam volna félre

    - online fizetéseknél az eldobható virtuális Revo kártyát használom

    - költéselemzés

    - fizetési hivatkozás: ezt akkor használom, ha banki nyitvatartási időn kívül kell pénzt tennem a számlámra (ilyenkor ugye kártyás vásárlással azonnal ott a pénz), illetve ha eladok valamit, akkor is így kérem be a vásárlótól a pénzt

    - számla szétosztása: ez is egy rohadt jó dolog, közös utazásoknál és nagyobb értékű ajándékok megvásárlásánál használjuk ezt a költségek szétdobására

    - bitcoin vásárlás és eladás: csak hobbi, de havi pár ezer Ft-ot nyerek rajta

    - külföldi egészségbiztosítás: itt veszem meg mindig, mert így a legegyszerűbb

    Ami nagy előnye számomra a Revolutnak az a baromi jó online support. Mostanában 1-2 perc se kell már ahhoz, hogy élő személyt kapcsoljanak a nap bármely szakaszában chaten, így szinte azonnal egy kompetens, előzékeny supportost kapok, bármi nyűgöm van, rövid időn belül megoldják. Nem az van, mint a hazai bankoknál, hogy felhívom az ügyfélszolgálatot, a robot végigmondja, hogy milyen menüpontok vannak + reklámok, aztán nagy nehezen el tudom érni, hogy kapcsoljanak valakit, ő meg elmondja, hogy fáradjak be személyesen egy bankfiókba... külföldön mit csináljak? A Revolutban a chates support az egyik legzseniálisabb elem.

    Én ezeket a funkciókat használom leginkább, de van még, ami másnak érdekes lehet, pl. a kártya biztonsági funkcióinál jó dolog, hogy minden funkcióját le tudod tiltani külön-külön egy kattintással (pl. mágnescsík), illetve helyalapú korlátozást is be lehet állítani.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák