Új hozzászólás Aktív témák

  • bg24

    csendes újonc

    válasz DavidQ #1727 üzenetére

    Akkor, el mondom a tapasztalatom. Töltöttem a simple módszerrel négyszer abból három ellenőrzés lett. Magyarázkodhattam a supportnak. Meg is untam gyorsan. Különben is jövőre már van 200 ft. költség is rajt. Ha jól tudom. Kis matek és rájöttem, ha a transferwisen is van accountom kártyával. Amit utalással töltök (ingyen),akkor kb pont ott vagyok. A 200€ feltőltés revoltra 200-250 ft. költség. Ami a forint ingadozásban is simán benne van. Tehát itthon a transferwises kártyát használom ha olyan helyre megyek ahova nem szeretnék más kártyát vinni pl. sziget, volt, bor feszt.... Idegenben és nettes vásárlásra meg a revolt a király. Lengyelországban nem tudtunk ketten egy hét alatt 7500ft-nyi kézpénzt költeni. Mindenre működött. Az usa-ban is sima a dolog. Sőt, pont jó volt mert ott még el viszik a kártyád ami idegbaj, viszont te azonnal látod mi történik vele az appban. Természetesen alig várom az ingyenes forint feltőltést. Azt hiszem a januári már a harmadik ígért időpont. Egyszer be tarthatnák.

Új hozzászólás Aktív témák