Új hozzászólás Aktív témák

  • slayernick66

    tag

    Sziasztok,

    sajnos guglizas kozben nem talaltam valaszt a kerdesemre, hatha ti tudtok segiteni.
    Premium Euro Allampapirt akarok venni az Allamkinstarnal. A befizetessel nincs gond, KP-ben fog tortenni.
    De olcso megoldast keresek majd a kiutalasra ha lejar, es erre egyik otletem a Revolut lenne, mert oke hogy ingyen kiutalja az ÁKK, viszont utana sem akarok szivni a banktol aranyaron tovabbutalassal.

    Nem sikerult berogzitenem a Revolut accountomat a Webkincstarra, proibalta mar valaki, sikerult mar valakinek? Van par olyan mezo ami nekem nem egyertelmu, mi kene oda.

    pl. Bankszamla tipusa: IBAn kulfoldi vagy egyeb kulfoldi
    Jogosult bank azonositoja az a BIC kod?
    jogosult bank cime??

    rogzitettem ketfelekepp is a kartyam, es engedte is de pl amikor neztem tudok-e proba kiutalast inditani, nem engedte egyiket sem kivalasztani a rendszer.

    Nagyon megkoszonnem ha valaki tudna segiteni, illetve ha barmi mas megoldas van az eredeti problemamra, az is erdekel.

    Lenyeg hogy majd az Allamkincstartol valahova ki kell utalni. Ez a valami a kovetkezoket kene tudja:
    - ingyenes szamlavezetes, ne kelljen fizetni sokat hogy ott van az euro
    - nagyon olcso vagy ingyenes utalas onnan tovabb majd a felhasznalas celjanak megfelelo helyre..

    A valaszokat elore is koszonom!

Új hozzászólás Aktív témák