Új hozzászólás Aktív témák

  • MrCsiT

    addikt

    válasz Tuomas #11584 üzenetére

    "Hát a második kérdést nem teljesen értem." - pedig egyszerű: a lezárt mobilképernyőn a felbukkanó pop-up-ban az elolvasható információ csupán egy része a teljes üzenetnek sok esetben. Mondjuk, pl. azt olvasom, hogy "Egyenlege 3500 ft alá csökkent..." és valahogyan folytatódik az üzenet, hiszen látom a ... részt a végén, mivel nem fér ki. De, ha rátappolok, azon kívül, hogy maga a Revolut app megnyílik, aztán csak a főképernyő nyílik meg, de azzal nem megyek semmire, hiszen ott nincs - vagy nem találok - egy "értesítések" vagy akármi részt, ahol ezeket az üzeneteket megtalálnám
    A, teljességében
    B, akár visszamenőleg időrendben,

    hogy milyen eseményekre kaptam üzeneteket?

    st3v3np3t3r, z0d1AK: köszönöm szépen a választ. Akkor, a valódi megoldás az lesz, ha megvárom, hogy bevezessék itthon is a Google Pay-t majd egyszer... de, ami aggasztó a Pay-el kapcsolatban, hogy az érintés nélküli fizetés topicban írta valaki, hogy a Pay és más bank NFC appja nem fog együtt menni, mert a Pay hisztis erre, és ha más is van telepítve, akkor nem működik. Nekem pedig, van banktól ilyen fizetési megoldásom, amit biztosan nem adnék fel a Pay miatt, ha ez az ára.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák