Új hozzászólás Aktív témák

  • csajap

    újonc

    Sziasztok! Próbaképpen vissza akartam utalni magamnak a Revolutról a Raiffesenes számlámra, de nem sikerült. A kedvezményezett hozzáadása (látszólag) rendben sikerült, mert hozzáadta a listához hibaüzenet nélkül. Az általam megadott IBAN számlaszám és a BIC/SWIFT kód is biztosan jó. Mondjuk nem is értem, hogy miért kéri a BIC/SWIFT-et, mert az (IBAN) számlaszám ugyanúgy tartalmazza a bankazonosítót.. Az átutalás indítása után viszont azonnal írta, hogy declined. Ami furcsa, hogy ha az Accounts alatt megnézem ezt az átutalásos tételt, akkor nem a teljes IBAN számlaszámot (HU+26számot) mutatja, hanem csak az elejét, az utolsó 8 számjegyet nem. Simán kiférne az adott sorba a teljes IBAN, tehát nem arról van szó, hogy az olvashatóság, áttekinthetőség kedvéért nem mutatja. Ha az utolsó 8 számjegy nélkül akarta elutalni, akkor nyilván érthető, hogy nem tudta elküldeni, de ilyet nem kéne csinálnia, mert a kedvezményezettnél a teljeset lementette, direkt ellenőriztem utólag is. Találkoztatok már ilyen hibával? Utaltatok már magyar számlaszámra a Revolutból? Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák