Új hozzászólás Aktív témák

  • gejala

    őstag

    válasz #78687232 #175 üzenetére

    Nem is kell bele dodge, azzal marha könnyű lenne a játék. Resident Evileknek meg pont az újrajátszás a lényegük, ami a 6-al sajnos teljesen elveszett. De most visszatért.
    "esetleg RE fan az illető." Ki nem az? :D A játéktörténelem egyik legrégibb és legikonikusabb sorozata, ami anno műfajt teremtett.

    Mercenaries nem lesz, mert ahhoz kellene dodge meg melee, anélkül semmi értelme.

    "nulla kitérés és random sebzés miatt inkább csak frusztráló mint jó a játékmenet."
    De pont úgy van tervezve a játék, hogy dodge nélkül is kikerülhető szinte minden. Nézz csak meg egy no damage speedrun videót. Csak a mai játékfelhozatal elkényelmesített sok embert és nem akarnak kicsit megdolgozni azért, hogy betanulják a játékot. Én 40 óra játékidő után meg tudtam csinálni Hardcore S+ rankot, nem olyan nagy dolog az.
    És ne feledjük, az eredeti még abban a korban készült, amikor kihívás volt az is, hogy egyáltalán végigvidd a játékot. Én nagyon örülök, hogy megőrizték ezt a szellemiséget. Aki rambozni akar, dolgozzon meg azért a végtelen raksiért/minigunért.

    Egyébként meg mondod, hogy 3-tól kezdve van dodge. Ez igaz, de cserébe a sprintelő, rakétavetős Nemesis van a nyomodban. Na annak mennyire fognak örülni azok, akiknek már Mr. X is nehéz. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák