Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz viralmind #2884 üzenetére

    Nekem sem volt még igaz szinte nem is nézek videókat. Csak elindítottam egyet tegnap de semmi.
    Családtagom mondta, hogy neki tegnap jött fel üzenet hogy ne reklámblokkolózzon de ma semmi.
    Nagyon kíváncsi vagyok most biztos ütögetik egymás vállát a Google-nél, hogy milyen f@sza gyereke de jön még kutyára úthenger alapon várjuk ki a végét. Ahogy a hacker mogulok rápörögnek a témára és jönnek majd sorban a megoldások, vagy csak simán a már meglévő megoldásokat kell egy kicsit "ápdételni" és minden jó lesz.

    Számomra az a furcsa, hogy évek óta megy a duma, hogy a felhasználók csak egy ELENYÉSZŐEN KIS RÉSZE használ tartalomblokkolót tehát nem érdemes velük foglalkozni hiszen elegen néznek meg reklámot és elegen fizetnek elő. Most akkor mi a helyzet ki hazudik?!
    Vagy csak simán nem elég a pénz ami befolyik a mondjuk 10-20-30%-os blokkolót használók mellett vagy hazug ez a szám és már inkább 70-80% az elő nem fizetőknek blokkolót használ?
    Hol az igazság?
    Nyilván soha ne mond, hogy soha de tőlem pénzt az MOST nem fognak látni az tuti.
    Nemrég soroltam, hogy már weboldalakra is elő lehet fizetni, aztán a streaming csatornákra, aztán a telefonos applikációkra, aztán "ingyenes" játékokban mikrotranzakciókra, a telefon előfizetések a tévé előfieztések, a net előfizetése és ezt lehet sorolni a végtelenségig.,
    Nyilván itt kis hazánkban akinek vagy tisztességes 600-700k HUF nettója annak nem gond eltapsolni ilyesmire havi 50k HUF-ot de a többség a létfenntartásért küzd, és minden ilyen újabb dolog fájóan nagy érvágás.
    Nyilván le lehet ezekről mondani és sétálni ingyen a parkban és közkönyvtárba járni szórakozás keresésért.

Új hozzászólás Aktív témák