Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrlujoak

    veterán

    válasz Akelaus #2765 üzenetére

    ...közben olvasgatom a prémium tagság dolgait, és rendre ezt olják az arcomba:

    "Regisztrálj, hogy kihasználhasd a Premium előnyeit"

    Fantasztikus PR szöveg, csak épp hamis a baba...
    Nem azért "kell" regisztrálnod, hogy az előnyöket élvezhesd, hanem hogy ne kelljen a reklámokkal szívnod, amit ki kapzsik már fullkreténbe tolunk az arcodba...

    Ráadásul - érdekes módon - létezik oyan Weboldal - mint pl ez a webcsaládé is - ahol ki van kapcsolva a blokkoló, mert diszkréten reklámoznak, a bannerek, beágyazott reklámok okésak, nem zavarnak, és nem lehetetlenítik el akár csak egy másodpercre sem a tartalomfogyasztást.

    Érdekes, így is lehet csinálni? Lehet.

    Mondjuk amikor eljön az idő, és a reklámokkal jönnek a vírusok, úgy, hogy te meg se kattintod, csak szimplán felmész a weboldalra blokkoló nélkül, és már kapod is, lehet szépen perelni. Sokért, sokan.

    Ritka aljas húzás, és persze úgy csomagolva, hogy az nekem milyen szuper életérzés. Persze, csak fizess. Mindenért. Még az "ingyenes" szolgáltatásért is.

    Próbaidőszakot elindítottam, és várok, mikor lesz majd járható út a zavaró reklámok nélküli megoldással.
    Na meg kíváncsi vagyok, mikor lesznek még mohóbbak és emelnek árat, mert hát ugye látjuk (netflix) hogy ez is valós dolog.
    kapzsik

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Új hozzászólás Aktív témák