Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz zoltanz #2965 üzenetére

    Nekem az vált be, hogy először is gyalultam a YouTube-ot aztán:
    - letöltöttem a Revanced managert, a Vanced MicroG-t, a YouTube APK-t (nem a legújabbat de viszonylag frisset)
    - a Vanced MicroG-t telepítem, majd a Revanced managert majd a Revanced manager-ben a patch fülön betallózom a letöltött YouTube APK-t és pache-elem.
    A YouTube Music APK-t is le lehet tölteni és azt is patch-elni lehet sőt még a Facebook Messenger-t is töröltem APK-ját letölöttem és azt is tudja patch-elni a Revanced Manager.

    Jelenleg jól működik mindhárom (YouTube, YouTube Music, Messneger)

    Igaz valami gond van az "erőben" mert most ha futtatom a Revanced Managert nem talál frissítést egyik patch-hez sem (korábban pár naponta talált most csak homokórázik vagy valami hasonló tehát tölt de nem talál)
    DE ami fontosabb, hogy MÉG működik, ameddig működik nem gyalulom és nem telepítek egy frissebbet vagy mást.

    Ami az előnye a Revanced-es YouTube-nak és Music-nak:
    - nincs reklám,
    - extra funkciók az irányításban ami a sima YouTube-ban, vagy akár a Premium-ban sincs.
    - van YouTube fiókba bejelentkezés, hozzászólás, lájkolás stb.

    Azt kell megérteni, hogy ez bizonyos szinten folyamatos odafigyelést igényel (nyilván nem extra sok időt) de ahogy belerázódsz, megérted a patch-elést, mit honnan és hogyan rutinná válik.
    Még nekem sincs nagy rutinom benne de ha arról van szó tudom mit hol találok és mit hogyan telepítsek stb.
    A legviccesebb, hogy a Revanced-el patch-elt YouTube kliens funkció gazdagabb mint a "sima" YouTube Prémium.

Új hozzászólás Aktív témák