Új hozzászólás Aktív témák

  • #81556480

    törölt tag

    válasz Wlac #6031 üzenetére

    213 óránál járok és 95.6%-nál. Az előző 3% kb 40 órába tellett. Elég kínkeserves. Leghosszadalmasabb eddig a zoologist és a skin deep acsi volt. Most a challangekkel foglalkozok. de még csak 72/90. A horgászat nekem elég jól megy. Legendary halat hozzá való lure-al próbáld.Tekered és engedd, majd húzd. Mikor csapkod akkor meg húzod magad felé, de nem tekered. Nekem már rég megvan az összes legendary hal.

    Perfect skunk-ot (carcas) nem tudok lőni jó pár órája.

    Bandit 7 challange (50$ -os) apró rablásokkal egy örökkévalóság, és rengeteg bounty.
    Sharpshooter 8 -nál képtelen vagyok egymás után 3 embert lefegyverezni. Max kettő sikerül.
    és ezeknél csak rosszabb lesz.

    Ezt a játékot megcsinálni 100%-ra aztán tényleg nem egyszerű. Sok értelmetlen fárasztó rengeteg gyűjtögetnivaló. Egymilliószor belovagoltam már az egész mapot.

    GTA V-t 3x csináltam meg 100%-ra. Mindig kb 20 óra volt a sztori, és 80 körül végeztem minden sztori acsival plusz 100%. Most 200+nál vagyok,és ez csak a 100% ( zoologist és skin deep megvan) ezen kivül a 70-aranyas acsi egy újabb végigjátszást igényel, közben a medvéssel is haladok de a kis medve elmenekül , nem támad, nagyot meg alig találni. a 18 támadás 27%-nál tart úgyhogy ez is eltart még egy darabig.

    Ezek után online elvergődök az 50-es szintig és meg is van minden :DDD

    (nameg van a friends with benefits amit végigjátszás után vettem észre hogy nem kaptam meg mert bugos. )

Új hozzászólás Aktív témák