Új hozzászólás Aktív témák

  • VikMorroHun

    senior tag

    A hétvégém nagy része kincs-, meg hibátlan szarvasbőr kereséssel telt (a csapat szakácsának; most nem jut eszembe a neve - megvan, Mr. Pearson! :) ). Mondanom sem kell, a Varmint rifle nem igazán használható erre, mert mire a 22-es kaliberű lövedékekkel szitává lövöm a szarvast, addigra szépen romlik a bőr állaga. Viszont az a taktika bejött, hogy fejbe lövöm nagy tűzerejű puskával. :) Mondjuk érdekes volt a helyzet, mert a fehér pont nem váltott pirosra, amikor lőttem, ezért azt hittem, csak megijesztettem a szarvast, de 10-20 méter után összeesett, pedig nem is adtam le rá másik lövést.

    Csak azt sajnáltam, amikor a szakadék peremén egyensúlyozós kincs (2 aranyrúd) megszerzése után elfelejtettem menteni. Előtte többször is lecsúsztam, de nem estem nagyot (még sziklarajzot is találtam), utána viszont egy banda táborban lelőttek (nem világos, hogyan, mert épp sikerült fedezékbe húzódni egy szikla mögött, meghúztam a gyógyitalos palackot, amikor összeestem, és közvetlenül ezután jelezte a játék, hogy elfogyasztottam a gyógyitalt). Mehettem vissza sziklát mászni megint, de ekkor már egymás után többször is sikerült lezuhanni a szakadékba. :(

    Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

Új hozzászólás Aktív témák