Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • slezakimi

    senior tag

    válasz batai15 #3837 üzenetére

    Szia.
    Én 2 napig sz@ptam ugyanígy.Majd egy másik gépen fél perc alatt felment a rom.
    Igaz én nem qfillel raktam fel, hanem miflashel.

    Üdv Imre

    ""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

  • Dominó85

    veterán

    válasz batai15 #3837 üzenetére

    Sajnálom, ha lekezelőnek tartod a stílusomat, talán egyedül te. Anno ZTE Blade-nél, aztán Lenovo K3 Note és még vagy fél tucat másik Lenovo modellnél, most pedig Zuk Z2-nél szívesen állok mindenki rendelkezésére. Nálad továbbra is azt mondom valami valahogy nem okés. Nagyon apró figyelmetlenségből lehet hibázni a Zuk Z2-nél. És ahogyan én is írtam kettővel feljebb, én is felültem párszor a xopórollerre és az agyára mentem Tibcsinek. Mégis segített és azóta stabilan megy a kis teló. Én ugyanezt szeretném itt elkerülni, hogy Tibcsi, Kovaratis, mrfrakk vagy akár az én agyamra menjen bárki is. Ha szenved vele egy kört, akkor először nézze meg, nem nála van-e a hiba. Aztán ha úgy látja nem, akkor keressen egy olyan fórumtársat aki a közelében lakik és szívesen segít. Minél gyakrabban előfordulnak ezek a hibák, annál könnyebb lesz majd egy hibakeresési és elhárítási HSZ-t jól megírni, ami majd a Témaösszefoglalóba is bekerülhet. De azt te is beláthatod, hogy türelmetlen emberekkel van tele a fórum, akik ha már kicsit élesebben írunk, veszett kutya módjára ugranak a torkunknak. Ahogyan te is tetted, amúgy teljesen jogtalanul, mert nem csak te, hanem elárulom összesen 8 (nyolc) ember írt nekem napi 15-20 privátot a Z2-vel kapcsolatban. Ez alsó hangon 100-150 privát egy nap. A témaösszefoglalót és a Tibcsi cikkjét pedig luxus lassan elolvasni és értelmezve megfontoltan eljárni a leírás szerint. A romcsere és egyéb műveletek pedig nálam sohasem a pénzről szóltak! Ha így ismersz, akkor csalódtam benned. Sokan hozzák el a telefonjaikat hozzám és mindig mondom, hogy én nem szerviz vagyok, csak segítek, mert számomra is kihívás. Még ha 5 perc alatt meg is van... Jó érzés másoknak segíteni.

    Előfordult még olyan hiba is, hogy ugye van a telefonnak S/N száma és van a romban lévő (Telefonról részen) lévő S/N. Na most a telefon kijelzőjén látható S/N kell, ez a cikkben képeken is illusztrálva vagyon. Figyelmetlenségből egy kolléga (ne írd meg ki vagy, nem azért írtam) a teló hátlapján lévő S/N alapján kért bootloader nyitó fájlt. Én meg 30 percig kb csak lestem, hogy ADB hibákat dob, meg nem bootol a telefon. De rájöttünk ketten, ismétlem ketten! És marha jó érzés volt.

    Amennyiben megoldható, hozd el nekem a telefont és megcsinálom. Nem kérek érte semmit sem. :R

    [ Szerkesztve ]

    * Péter - 06302461862 *

Új hozzászólás Aktív témák