Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Multi13

    tag

    válasz x1port #4126 üzenetére

    Igazából a "nandokkal" kapcsolatban én sem a ROM telepítgetésre akartam kihegyezni a hangsúlyt, hanem a silány minőségre. Nem vagyok a téma szakértője, de azt tudom, hogy vannak strapabíróbb=drágább ill. gyengébb=olcsóbb megoldások/technológiák. Lehet, hogy a B3 ár/érték aránya pl. ebben rejlik? Persze kinél mikor jön elő alapon, így akár egy szűz (nem rom-olt) készüléknél is benne lehet. Egy tipikus ehhez kapcsolódó példa: biztos sokan láttatok vadi új BMW-ket az út szélén szotyizni. Ebből a szemszögből ez mivel különb? Tudom hülye példa, de van, ami az első x km-nél megadja magát, viszont van, amivel nyugdíjba is el lehet menni. :)
    Nem vagyok az android rendszer szakértője, de én nem várnám el ettől az op rendszertől azt, hogy bejegyezze az esetleges hibás nand szekciókat, annak érdekében, hogy oda biztos ne történjen már írás (de lehet rosszul gondolom). Továbbá az is bőven elég lehet, ha maga a RAM szekció hibásodik meg. Ha ott van hiba, akkor 10-ből 8-szor lehet, hogy vmi jelentéktelen app írna oda (ami max lefagy), de a maradék két esetben lehet maga az op rendszer használná, ami bőven magyarázatot adna a random jelenségre/újraindulásra is. Persze ezt cserélni úgy sem fogják/tudják, max a komplett készüléket kéne, így maga a rejtély sem oldódna meg soha, hogy mitől is volt ez a probléma.

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy Spica -> ZTE Blade 3 -> Galaxy S3 -> Lenovo P70 -> Galaxy A8 -> Galaxy S21 -> Galaxy S24

Új hozzászólás Aktív témák