Új hozzászólás Aktív témák

  • secretgarden

    aktív tag

    válasz futo001 #21 üzenetére

    Sennheiser-rel egyetertek, Momentum 2-hoz volt szerencsem, tenyleg szepen szol. En mindent csak BT-n hasznalok fulest, ugy olyan nagy kulonbseget nagyon nem hallok. A sztori egyebkent az volt, hogy a munkahelyemen lehett valasztani hogy mit akarunk, en eredetileg a Momentum True Wireless-re gondoltam, de azt nem engedtek mert hogy "fulbedugos" es mint ilyen "nem profi". Igy aztan mondtam legyen a "nagy" Momentum 2 Wireless, de azt tul dragallottak. (Erdekes modon mindkettobol volt probadarab, de minek, ha megvetetni meg nem lehet?) EKkor mondtam hogy akkor legyen a nagy Sony fules, sok remenyt nem fuztem hozza, mert valami £20-al volt olcsobb mint a Sennheiser, de valami csoda folytan rabolintottak. Szoval igy lett ingyen Sony-m. :-) A Bose-t meg magam vettem par honappal korabban mielott jott ez a ceges megmozdulas :-) 1x £330 is nagy penz volt, 2x £330-at tuti nem koltotem volna sajat zsebbol fulhallgatokra :-) Szerencsere mivel sokszor amugy is otthonrol dolgozunk (virus miatt most meg allandoan) senki nem szol semmit ha a ceges eszkozt otthon nem-munka celra is hasznaljuk. :-)
    A Bose-zal szerintem egy hibas peldanyt foghattal ki, nekem nincsenek problemaim vele, szepen szol (persze van meg szebben szolo), zajszurese kivalo, nincs hangnyomas, kenyelmes viselni orakon at (kiveve ha meleg van, mert akkor izzad az ember fule, de ez mindegyik over-the-ears-nal igy van). Lehet en meg a Sony-val nyultam bele egy nem tul jol sikerult peldanyba, a hangja nagyon szep, de az a zajszures sugas-zugas a hatterben nagyon zavaro, es boven tul hangos, mintha valami regi kazettas magnorol hallgatna az ember felvetelt (vagy meg annal is jobban sug), husz perc zajszuros hasznalat utan ugy vettem le, hogy "halistennek, vegre csend van", szoval a zajszures reszevel az volt a gondolatom hogy "egy £300+ Sony zajszurese nem lehet ennyire gáz"...
    Anker is eleg jo marka. Plantronics-nak is volt egesz turheto (legalabb is beszelgeteshez, zenehez annyira nem). Meg egy rakast kinait kirpobaltam Amazon-rol/eBay-rol, donto tobbseguket vissza is kuldtem orakon belul mert csapnivalok voltak. De ez a Taotronics ( https://www.amazon.co.uk/Headphones-TaoTronics-Bluetooth-SoundLiberty-Waterproof-Black/dp/B08663JG2V/ref=sr_1_4?crid=82HH4PJZIEMD&dchild=1&keywords=taotronics+true+wireless+earbuds&qid=1587551641&sprefix=taotronics+true+%2Caps%2C197&sr=8-4 ) peldaul abszolut bejott, raadasul en akciosan £25-ert vettem, egy ici-pici sugas persze van, aktiv zajszures ennyiert meg nincs, de sportolashoz abszolut kivalo, basszus megeleposen eros, hangja meglepoen tiszta, es Bluetooth 5-os (telefonom szinten), es tenyleg latszik is a kulonbseg, telefonomat ha bennt van a hazban en meg kinnt vagyok a kertben mukodik, kulteren jo 17-18 meterig, hazon belul, 3-4 falon-szoban keresztul siman, ami minimum duplaja mint BT 4.x-eseknel tapasztaltam, nem szakadozik stb.

Új hozzászólás Aktív témák