Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz flanki #182 üzenetére

    pár évet letoltam számtech boltban - is -
    hogy mi baja lehetne?
    bármi
    bármi bármikor megdögölhet, mindig csak az ideje kérdéses, amit előre senki nem tud
    eleve tömegtermelés van legtöbbször zero meo-val
    a nagy helyeken a kedves mérnököket nem azért fizetik hogy minél hosszabb legyen egy termék életciklusa, hanem hogy pont bírja ki a garancia idejét
    utána záros határidőn belül lehetőleg dögöljön meg - mert ha nem így lenne nem nagyon vennének az emberek új dolgokat, kivéve ha a marketing be nem jön, de úgy a biztos ha meg is döglik az adott termék -
    van itt több emberke aki ilyen helyen dolgozik és el tudja mesélni milyen abszurd dolgok fontosak egy gyártónak és mire költenek ( :
    talán tavasszal vettem egy csúcskategóriás sfx tápot, élt 3 hetet, ráadásul alig használtam és terhelve is alig volt...na bumm, ez történhet - garos volt jó helyre, kaptam egy újat -
    de ez megtörténhet gar lejárta után két héttel is
    volt egy hp elitebook széria aminél elszámoltak valamit a mérnökök, elég szépen hullottak az alaplapok már az első fél évben is ;]
    az előttük levő szériákat agyonverni is nehéz volt, akkor még nem qrvult el annyira a világ ahol ma tart
    lehet a leghitványabb tucattermék is elmegy 10+ évet, és lehet akármilyen military classos baromság meg top széria, megdögölhet az első napon, heten, hónapban, bármikor
    felraktam magyar garanciával a 3070-et, első pár percben már írtak, telefonon többen kerestek, estére már el is vitték
    na ilyen a magyar garancia, a többségnek nem hiányzik kiküldözgetni ilyen értékeket, nekem sem - az más téma hogy nimand boltból sokkal kisebb értékben sem vásárolnék, de van elég őstermelő már itthon, köztük még korrektek is akadnak -

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák