Új hozzászólás Aktív témák

  • Donki Hóte

    veterán

    Aki vett már hydrogel fóliát, az elárulhatná, hogy hogyan kell feltenni :F

    Pár tucat fóliát/TG-t már feltettem telefonokra, de ezzel a hydrogéllel nem boldogulok.

    Az elsőt símán elbactam, nem tudtam, hogy az alsó védőfólia lehúzása két részben történik, ráadásul a felső védőfólia alig akart lejönni a hydrogél filmről, vagy tízszer felhúztam a hydrogélt is a kijelzőről, mire sikerült kettéválasztani, de addigra a hydrogél eléggé megviselt lett.

    Ezt lehúztam és kidobtam. A másodiknál már jobban figyeltem, a felső kisebb részt úgy húztam le, hogy alul kétoldalt celluxoztam, aztán amikor a kijelző felső részéra már sikeresen illesztettem, akkor a celluxokat leszedtem és fentről lefelé húztam le az alsó védőréteget. Ezután szikével választottam ketté a felső védőréteget a hydrogél fóliától. Csakhogy eszméletlen mennyiségű buborék lett a kijelző és a hydrogél fólia között, amit nem lehet kipréselni, mert nagyon érzékeny a hydrogél fólia felülete.

    Szerencsére három fóliát rendeltem, tehát még van egy próbálkozásom :B

    Szóval aki feltett már hydrogél fóliát és elégedett az eredménnyel, az árulja már el, hogy mi a megfelelő módszer ennek a fóliának a felrakására :F :F :F

    Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

Új hozzászólás Aktív témák