Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RAZR_v3

    tag

    válasz ubyegon2 #25380 üzenetére

    Újabb fejlemény! Kíváncsiságból nyomtam egy wipe system/data/cache/dalvik/internal storage kombót, megnéztem a TWRP fájlkezelőjével a system mappát, üres volt. Feltelepítettem a xiaomi.eu 8.12.6-os béta romot, ugyanazt, amivel eddig próbálkoztam. A telepítés végeztével nem indítottam el a MIUI-t, hanem a TWRP-ben maradtam, visszamentem a fájlkezelőbe egy mount system után, és újratermelődtek a kritikus fájlok a system/etc/sysconfig mappában. :D Elindítottam a rendszert a fájlok törlése nélkül, ismét úgy viselkedett a Google Fotók, mintha Pixel telefonom lenne. Aztán alkalmaztam a korábban leírt módszert és újra jó lett minden.
    Semmi köze a Google-nek ehhez, a xiaomi.eu-s srácok pakolták bele a ROM-jukba ezeket az xml fájlokat (pixel_2017_exclusive.xml és nexus.xml), mivel a 2018. december 6-i megjelent hivatalos MIUI global bétát is próbáltam és ott nincs gond a Google Fotók alkalmazással.

    De a lényeg az, hogy a sok szenvedésemnek és elpazarolt időmnek legalább lett valami dokumentációs jellege itt és haszna is. :K

Új hozzászólás Aktív témák