Új hozzászólás Aktív témák

  • kriszbon

    őstag

    válasz bb71 #7343 üzenetére

    Az a nem tapadás úgy értendő, hogy hozzáér az a kijelzőhöz valamennyire, de nem tapad hozzá mint a másikak.
    Előtte írtam ha körömmel oldalról alányúlsz, meg is emelheted, akkor már látható is hogy hol fogja csak.
    De ha nagyon megemeled akkor por is alámehet, bár ehhez emelgetnem sem kellett úgy is aláment.
    Egyébkén ha így kicsi levegőt engedsz alá mikor szivárványos, akkor az el is tűnik egy időre.
    Csak tippelni tudok, hogy enyhe párásodás történik a két felület között azért jön néha elő ez a jelenség.

    Persze hogy megszűnt, hiszen a fólia légmentesen rátapad.
    Amúgy nem vetted észre hogy rettentően tükröződik is így a kijelző?
    Az enyém gyűjtötte az ujjlenyomatokat is, meg sokkal rosszabb lett a kép minősége, élénksége mikor rákerült.
    A fóliával közelít ahhoz mint mikor nincs rajta semmi, persze azért ez is ront rajta, de nem annyit mint az üveg.

    Csak nagyon oda kell figyelni felrakáskor a pormentességre, egyébként amit vettem elég vastag fólia.

    Simán szokott akkora méretű lenni a folt.

    [ Szerkesztve ]

    Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

Új hozzászólás Aktív témák