Új hozzászólás Aktív témák

  • vince

    őstag

    válasz boldi89 #20059 üzenetére

    8.3.22 a legfrissebb miuihu, de ez többünknél paranormális jelenségeket mutatott telepítés után, így én a 8.3.15-öt ajánlom. Itt megtalálod a korábbi verziókat is. Fejlesztői romoknál a verziószám a kiadás dátuma.

    Tegnap kb. egy hónapnyi képernyővédőmentes lét után feltettem a hydrogel (imak :D ) fóliát. A felrakás nem volt egyszerű, annyira össze van gyógyulva a fólia az egyes számú védőréteggel, hogy sokáig azt hittem, hogy valami selejtet kaptam, ahol csak a nem létező fóliára ragasztott két védőfólia van, közöttük semmi, de aztán hosszas kaparászás után sikerült lefejtenem. A vicc az, hogy a felrakás után lehúzandó fólia sokkal könnyebben lejön, mint amit elsőnek kellene levenni :D
    Egyébként valóban remek a fólia, csak a felső kivágásoknál látszik, hogy van valami plusz réteg a képernyőn.

    (#20064) mike1334
    Nillkin frosted shield

    [ Szerkesztve ]

    "Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

Új hozzászólás Aktív témák