Új hozzászólás Aktív témák

  • Aurig@

    őstag

    Üdv.!

    Van egy nagyon érdekes probléma.
    Feleségemnek ilyen telója van, két kártyával használja. SIM 1 Telekom Domino /magán/, SIM 2 Vodafone /céges/.
    Eddig nincs is probléma.
    Viszont fiam /szintén Telekom Domino/, amikor hívja egyet csippan /ki sem csörög/ és utána megszakítja a hívást, nem foglaltra vált, hanem megszakítja, mintha kinyomná a feleségem, de nem. Megnéztem, nincs a gyerek száma tiltva, tiltólista üres. Egyik kezemben a gyerek telefonja, másikban feleségemé, csörgetem Őt és egy csippanás a hívás megszakad. A telefon azt írja, hogy "Egy nem fogadott hívás".
    Ő tudja hívni mindkét SIM-ről a fiam számát.
    Érdekesség még, hogy én simán tudom hívni a feleségem számát /Telekom előfizetés/, amit a fiam nem.
    A kártyája nem hinném, hogy hibás, mert, ahogy írtam én minden gond nélkül hívom, és Ő is tud róla hívást indítani. Megpróbáltam vezetékesről hívni, úgyis működik.
    A fiam telefonja /Mi A1/, kártyája szintén jó kell, hogy legyen mert engem és minden más számot tud hívni, kivéve a feleségem Telekomos számát nem, vagyis tudja csak egy csippanás után szétkapcsol.
    A feleségem kártyája 3,5 éves, esetleg ennek lehet valami kis köze hozzá? Bár ettől még működnie kellene és az elmúlt 8 hónapban működött is, hiszen a fiam szokta hívni a feleségemet, ha bármit kérdezni akart.

    A kérdés, hogy ez mitől lehet?

    Köszönöm

    <<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

Új hozzászólás Aktív témák